Rio 2016: Brytyjczycy ze złotem w sprincie drużynowym
Kolarstwo torowe: drużyna brytyjskich ścigaczy była bezkonkurencyjna podczas drużynowego sprintu na Rio 2016. Reprezentacja Nowej Zelandii zdobyła srebro, a Francji brąz. Polacy na siódmej pozycji. Read more
Rio 2016: Van der Breggen mistrzynią, Niewiadoma szósta
Niewiele brakowało Katarzynie Niewiadomej, jak i innym Polkom, by sięgnąć po olimpijski medal w wyścigu kolarskim ze startu wspólnego o długości 136.9km 7 sierpnia, podczas Rio 2016. Read more
Krótkie podsumowanie Tour de France 2016
103. edycja Tour de France przeszła do historii. Christopher Froome (Team Sky) został zwycięzcą klasyfikacji generalnej, a Rafał Majka klasyfikacji górskiej Read more
(›) TdP 2016 kobiet – wideopodsumowania
Pierwsze Tour de Pologne Kobiet przeszło do historii. Przypomnijmy sobie w poniższych materiałach wideo, jak przebiegała rywalizacja pań. Etap 1 Podsumowanie: Jolanda Neff po I etapie (EN) Etap 2 Oliveira po II etapie (EN) Etap 3 Jolanda Neff po III etapie (EN) Read more
(›) Tour de Pologne 2016: kompilacja video
Poniżej przygotowaliśmy kompilację podsumowań wideo wszystkich siedmiu etapów Tour de Pologne 2016. Read more
Wellens wygrywa Tour de Pologne
Tim Wellens (Lotto Soudal) został zwycięzcą 73. Tour de Pologne UCI World Tour. Tim Wellens jest również liderem klasyfikacji górskiej. Read more
Bodnar i Niewiadoma mistrzami Polski w jeździe indywidualnej
Maciej Bodnar i Katarzyna Niewiadoma zostali nowymi mistrzami Polski w jeździe indywidualnej na czas. Read more
Vincenzo Nibali zwycięzcą Giro d’Italia 2016
Tegoroczne Giro d’Italia przeszło do historii. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Włoch Vincenzo Nibali (Astana). Rafał Majka (Tinkoff) ostatecznie zajął bardzo wysokie piąte miejsce! Na pewno dałem z siebie wszystko, ale byli kolarze mocniejsi ode mnie. Nauczyłem się wiele na tym wyścigu, wiem też, że jeszcze trochę pracy przede mną,... Read more
Taaramäe wygrał 20. etap Giro
Rein Taaramäe (Team Katusha) z czasem 4:22:43 jest zwycięzcą 20. etapu Giro d’Italia. 134-kilometrowy etap odbył się na trasie Guillestre – Sant’Anna di Vinadio. Liderem klasyfikacji generalnej został Vincenzo Nibali (Orica GreenEDGE), który awansował z drugiej pozycji. Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 10, w klasyfikacji generalnej wciąż... Read more
Nibali wygrał 19. etap Giro
Vincenzo Nibali (Astana) z czasem 4:19:54 jest zwycięzcą 19. etapu Giro d’Italia. 162-kilometrowy etap odbył się na trasie Pinerolo – Risoul . Liderem klasyfikacji generalnej został Esteban Chavez (Orica GreenEDGE), który awansował z drugiej pozycji. Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 5, w klasyfikacji generalnej awansował oczko wyżej,... Read more
Weening wygrał Tour of Norway 2016
5-etapowy wyścig Tour of Norway 2016, odbywający się w dniach 18-22 maja 2016r, wygrał Pieter Weening z Roompot – Oranje Peloton. W wyścigu startował Polak Tomasz Marczyński (Lotto Soudal), który w klasyfikacji generalnej zajął 13 miejsce. Read more
Trentin wygrał 18. etap Giro
Matteo Trentin (Etixx – Quick Step) z czasem 5:25:34 jest zwycięzcą 18. etapu Giro d’Italia. 244-kilometrowy etap odbył się na trasie Muggiò – Pinerolo. Lider klasyfikacji generalnej pozostał bez zmian, jest nim Steven Kruijswijk (Team LottoNL – Jumbo). Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 26, w klasyfikacji pozostaje niezmiennie... Read more
Kluge wygrał 17. etap Giro
Nimeiec Roger Kluge (IAM Cycling) z czasem 4:31:29 jest zwycięzcą 17. etapu Giro d’Italia. 196-kilometrowy etap odbył się na trasie Molveno – Cassano d’Adda. Lider klasyfikacji generalnej pozostał bez zmian, jest nim Steven Kruijswijk (Team LottoNL – Jumbo). Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 26, w klasyfikacji pozostaje niezmiennie... Read more
Valverde wygrał 16. etap Giro
Alejandro Valverde (Movistar) z czasem 2:58:54 jest zwycięzcą 16. etapu Giro d’Italia. 132-kilometrowy etap odbył się na trasie Bressanone – Brixen-Andalo. Lider klasyfikacji generalnej pozostał bez zmian, jest nim Steven Kruijswijk (Team LottoNL – Jumbo). Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 9, w klasyfikacji generalnej spadł na 6 pozycję. Read more
Foliforov wygrał 15 etap Giro
Alexander Foliforov (Gazprom-RusVelo)  z czasem 28:39 jest zwycięzcą 15 etapu Giro d’Italia. 10,8 kilometrowy etap odbył się na trasie Castelrotto › Alpe di Siusi .Lider klasyfikacji generalnej pozostał bez zmian, jest nim Steven Kruijswijk (Movistar Team). Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 10, w klasyfikacji generalnej awansował na 5 pozycję. Read more
Chaves wygrał 14 etap Giro
Johan Esteban Chaves (Orica GreenEDGE) z czasem 6:06:16 jest zwycięzcą 14 etapu Giro d’Italia. 210 kilometrowy etap odbył się na trasie Alpago – Corvara (Alta Badia) . Zmienił się lider klasyfikacji generalnej, z piątej pozycji na pierwszą awansował Steven Kruijswijk (Movistar Team). Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji... Read more
Mikel Nieve wygrał 13 etap Giro
Mike Nieve (Team Sky) z czasem 4:31:47 jest zwycięzcą 13 etapu Giro d’Italia. 170 kilometrowy etap odbył się na trasie Palmanova – Cividale del Friuli. Zmienił się lider klasyfikacji generalnej, z drugiej pozycji na pierwszą awansował Andrey Amador (Movistar Team). Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 5, w... Read more
Greipel wygrał 12 etap Giro i… się wycofał
Niemiec Andre Greipel (Lotto Soudal) z czasem 4:16:00 jest zwycięzcą 12 etapu Giro d’Italia. 168 kilometrowy etap odbył się na trasie Noale – Bibione. Niezmiennie liderem klasyfikacji generalnej jest Bob Jungels (Etixx-Quick Step). Pomimo słabszego przejazdu, Rafał Majka wciąż w klasyfikacji generalnej jest na 6 pozycji. Read more
Ulissi wygrywa 11. etap Giro
Diego Ulissi (Lampre-Merida) z czasem 5:44:32 jest zwycięzcą 11 etapu Giro d’Italia. 227 kilometrowy etap odbył się na trasie Modena – Asolo. Niezmiennie liderem klasyfikacji generalnej jest Bob Jungels (Etixx-Quick Step). Rafał Majka w klasyfikacji generalnej jest 6. Read more
Ciccone wygrywa 10 etap Giro
Włoch Giulio Ciccone (Bardiani-CSF) z czasem 5:44:32 jest zwycięzcą 10 etapu Giro d’Italia. 40,5 kilometrowy etap odbył się na trasie Campi Bisenzio – Sestoli. Zmienił się lider klasyfikacji generalnej: został nim Bob Jungels (Etixx-Quick Step). Read more