Taaramäe wygrał 20. etap Giro Taaramäe wygrał 20. etap Giro
Rein Taaramäe (Team Katusha) z czasem 4:22:43 jest zwycięzcą 20. etapu Giro d’Italia. 134-kilometrowy etap odbył się na trasie Guillestre – Sant’Anna di Vinadio.... Taaramäe wygrał 20. etap Giro

Rein Taaramäe (Team Katusha) z czasem 4:22:43 jest zwycięzcą 20. etapu Giro d’Italia. 134-kilometrowy etap odbył się na trasie Guillestre – Sant’Anna di Vinadio. Liderem klasyfikacji generalnej został Vincenzo Nibali (Orica GreenEDGE), który awansował z drugiej pozycji. Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 10, w klasyfikacji generalnej wciąż jest na 5 pozycji.

Paweł Poljański (Tinkoff) dojechał na metę 44 (w klasyfikacji generalnej jest 35), a Łukasz Wiśniowski (Etixx – Quick Step) był 136 (w klasyfikacji generalnej jest 139).