Nibali wygrał 19. etap Giro Nibali wygrał 19. etap Giro
Vincenzo Nibali (Astana) z czasem 4:19:54 jest zwycięzcą 19. etapu Giro d’Italia. 162-kilometrowy etap odbył się na trasie Pinerolo – Risoul . Liderem klasyfikacji... Nibali wygrał 19. etap Giro

Vincenzo Nibali (Astana) z czasem 4:19:54 jest zwycięzcą 19. etapu Giro d’Italia. 162-kilometrowy etap odbył się na trasie Pinerolo – Risoul . Liderem klasyfikacji generalnej został Esteban Chavez (Orica GreenEDGE), który awansował z drugiej pozycji. Rafał Majka dzisiejszy przejazd ukończył na pozycji 5, w klasyfikacji generalnej awansował oczko wyżej, na 5 pozycję.

Paweł Poljański (Tinkoff) dojechał na metę 38 (w klasyfikacji generalnej jest 38), a Łukasz Wiśniowski (Etixx – Quick Step) był 108 (w klasyfikacji generalnej jest 139).